Ceník a podmínky ubytování

Ceník platný od 5.11.2021

Cena za apartmán a noc
Apartmán Kubík Apartmán Gabreta
2500,- 2300,-

Podzimní pobyty za zvýhodněnou cenu se slevou 20% při pobytu 3 noci a více (mimo podzimní prázdniny) – platné v období 4.10-4.12.2021

K dispozici je po dohodě dětská postýlka dřevěná-Kubík/cestovní-Gabreta a jídelní židlička – zdarma.

V ceně je zahrnuto vše: Wifi připojení, parkování, spotřebované energie, lůžkoviny, osušky a ručníky, hygienické potřeby, závěrečný úklid, dětská postýlka a jídelní židlička, poplatek za pobyt odváděný městu Železná Ruda 25,-/den a osobu starší 18 let.

V hlavní sezóně (zimní, jarní, letní prázdniny) preferujeme týdenní pobyty (7 nocí), minimální pobyt je pak na 4 noci. Mimo hlavní sezónu vás ubytujeme minimálně na 2 noci

Apartmány pro vás budou připravené k ubytování od 15 hodin v den příjezdu, odhlášení z pobytu a předání apartmánu proběhne do 10 hodin v den odjezdu.

Rezervace a platba:

Pokud nebude dohodnuto jinak, závazná rezervace ubytování proběhne po písemném potvrzení termínu pobytu, počtu ubytovaných osob a výběru apartmánu ubytovatelem, dále na základě zaslání vyplněného Rezervačního formuláře  objednavatelem a splnění platebních podmínek (zaplacení zálohy či celé částky ceny za ubytování).

Odesláním vyplněného Rezervačního formuláře potvrzujete svůj souhlas s platebními podmínkami, storno poplatky a Ubytovacím řádem – viz níže.

Platební podmínky a storno poplatky naleznete zde.

V rámci rezervace obdržíte Instrukce k příjezdu a ubytování.

Covid-19: v případě zrušení rezervace pobytu z důvodů souvisejících s epidemiologickou situací a nemocí covid-19 (probíhající karanténa či onemocnění, uzavření oblastí a omezení pohybu z nařízení vlády ČR atd.) vracíme 100% zaplacené ceny za pobyt.

Upozornění:

S ohledem na zaměření ubytovacího zařízení zejména na rodiny s dětmi jsou všechny prostory přísně nekuřácké a taktéž domácí ani jiná zvířata nejsou povolena. Děkujeme za pochopení.

Podrobná pravidla užívání apartmánů – ubytovací řád naleznete zde.