Ubytování v apartmánech Panorama

… skvělý začátek vaší pohodové dovolené na Šumavě po celý rok…

Než k nám přijedete…

V rámci rezervace obdržíte Instrukce k příjezdu a ubytování, ve kterých naleznete mimo jiné informace k parkování, heslo k Wifi a kód ke schránce na klíče.

Parkování:

V případě apartmánů Kubík a Gabreta má každý apartmán k dispozici jedno označené parkovací místo na parkovišti u domu, parkovat na jiných místech na parkovišti nelze. Parkování druhého vozu je možné v Příčné ulici.

V případě apartmánu U rysa je možné parkování jednoho vozu na jakémkoliv parkovacím místě na privátním parkovišti u bytového domu.

Check-in, check-out:

Apartmány pro vás budou připravené k ubytování standardně od 15 hodin v den příjezdu (check-in), odhlášení z pobytu a předání apartmánu proběhne do 10 hodin v den odjezdu (check-out). Dle aktuální situace je možná individuální dohoda.  Podrobná pravidla užívání apartmánů – ubytovací řád naleznete zde.

Hlavní a vedlejší sezóna:

V hlavní sezóně I. – letní prázdniny – ubytováváme prioritně na 6-7 nocí nebo více (sobota-sobota, neděle-neděle, nebo neděle-sobota).

V hlavní sezóně II. – zimní, jarní, podzimní a velikonoční prázdniny – je minimální pobyt na 3 noci (prioritně sobota/neděle-středa, středa-sobota/neděle)

Kratší pobyty v hlavní sezóně nabízíme ve speciální nabídce na našich webových stránkách v sekci “ceník” zde

Mimo hlavní sezónu (mimo prázdniny) vás ubytujeme minimálně na 2 noci.

Upozornění:

S ohledem na zaměření ubytovacího zařízení zejména na rodiny s dětmi jsou všechny vnitřní prostory nekuřácké a taktéž domácí mazlíčci ani jiná zvířata nejsou povolena z důvodů zdravotních a hygienických. Děkujeme za pochopení.

Tak, jako magické kouzlo čisté šumavské přírody vnáší do našich duší klid, my věříme, že stejně tak i naše apartmány vnesou do Vaší dovolené pohodu a stanou se příjemným zázemím, kam se po každém aktivně stráveném dni budete rádi vracet, nacházet pohodlí a užívat si zasloužený odpočinek!